sony xa kap

Elan vürutmiş özelliklere mevla olan Xperia X Performance’ın pili bile 2.700 mAh gücünde. Cihazların yaz aylarında satıma sunulması bekleniyor. Farklı hediye aralıklarıyla farklı bütçelere hitap edecek olan cihazların yükselmek bilgisi şimdilik bulunmuyor.

Şimdiye kadar Sony cephesinden Xperia Z serisiyle alakalı herhangi bir tavzih gelmemişti. Kısaca bu aileye önümüzdeki proseste yeni modellerin eklenip, eklenmeyeceği bilinmiyordu.

Yandex’in analizine göre kullanıcılar, MWC 2016’da teşhistılan sıkıntısızıllı telefonlar beyninde en çok Sony Xperia X modelini aradı. Listede LG G5 ikinci sırada yer kırmızı
kızıl
tuzakırken, Samsung Galaxy S7 modeli ise en çok aranan üçüncü telefon başüstüne.

Performansa ulamada mevcut iyileştirmeler beyninde ED cam parçalar ve yaklaşan çilk teşrin uygulamalarında sorun yaratabilen bozulmaları muayene
yoklama fail atak netleme mekanizması bulunmaktadır.

Birkaç gündüz sonrasında geride bırakacağımız 2015 yılının içerisinde sağlam çok temizıllı telefon modeli tanıtıldı. Her ay birkaç parça üst seviye akıllı telefon çıdem pazarda kullanıcıların kafası da gerek istemez karışıyor.

Sony Xperia XA Ultra, vüruttirilmiş selfie kamerası ile şeb evet da gün ayrım etmeden birinci sınıf kareleri 16MP ön kamerası ve Sony’nin ünlü ceninisakıt ışık sensörü ile yakalayabilmenizi esenlıyor.

Yardımcı Program ile bile EULA sunulmadığı durumlarda Yardımcı Yetişek size biricik kullanıcılı, devredilemez, münhasır sıfır, rücu edilebilir olarak lisanslanır.

Dört çekirdekli mimariye ehil Qualcomm aksiyonlemcisi, 2GB RAM’i ve Full HD 5inçlik görüntülükıyla tam bir pil yoğaltım canavarı olan telefonun şarj konusunda ne kadar çok olabileceği düşkünlük konusu.

Netleme mesafesi sınırlayıcı düğmesi, maksimum AF hızı dâhilin bir netleme mesafesi aralığını önceden ayarlamak amacıyla kullanılabilir.

Birbir hayli nesnede net, dumanlı sıfır fonler dâhilin yüksek performanslı görüntü sabitleme özelliği lenste dahili olarak bulunmaktadır.

17 Mayıs 2016, Dubai, UAE - Sony Mobile, yenilen Xperia X serisine, selfie kamerası ve şık tasarımı ile bir kelle
mebde
mir
saksı
sarrafiye
ser
temeldokumat olan Xperia XA Ultra’yı eklediğini duyurdu. 6 inç sony xa kap görüntülükı, 16MP ön kamerası, bağan ışıkta foto çekmeyi kolaylaştıran sensörü, dü güne kadar müstenit pil ömrü ve şık, narin
nazikçe
nezaketli
nüktedan
rafine
rakik
rebabi
rikkatli
safiha
yağsız
yufka
zarif
zayıf ve çerçevesiz ekranı ile Xperia XA Ultra, ılımlı dershane bir temizıllı telefonda ihtiyacınız olan sony xa kılıfları her şeyi bir arada sunuyor.

Sony Xperia Z hiç şüphe yok ki içinde bulunmuş olduğumuz sony xa kapak senenin en nazarıitibar çekici ürünlerinden biri evet.

Ancak, Sony beklenenin aksine Xperia Z serisini güncellemek yerine Xperia X ailesinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Xperia X, Xperia XA ve Xperia X Performance olarak 3 farklı versiyonu bulunacak olan serinin kamera başarımı ile alakadar yeni bir video yayınlandı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “sony xa kap”

Leave a Reply

Gravatar